Best-Price-Pack FI/LS optimised 1PN, characteristic C / 25A (0.03A), type A, 4.5kA, plug connection
In Stock
Delivered Tomorrow
Delivered Tomorrow
4
Stock Availability
4 Piece Still in Stock
Item number:
80402
Manufacturer number:
410764BP3
EAN:
7611668104394
Your advantages with Normrahmen AG
Free shipping from 79 CHFwithin Switzerland
Production & Developmenthigh quality products
Everything from a single source60 day return policy
Attractive cost advantagesthanks to our own production
Product information "Best-Price-Pack FI/LS optimised 1PN, characteristic C / 25A (0.03A), type A, 4.5kA, plug connection"
1VPE contains 5 individual devices for the price of 4 individual devices
| Item number: | 80402 |
|---|---|
| Manufacturer number: | 410764BP3 |
| Article replaced by: | 80835 |
| Characteristic: | C |
| Frequency: | 50 & 60 Hz |
| Number of poles: | 2 |
| Rated current: | 32A |
| Rated residual current: | 30mA |
|---|---|
| Residual current type: | A |
| Short-circuit resistance: | 4.5kA |
| Width in pitch units: | 2 modules |