Best-Price-Pack FI/LS Standard 4P, characteristic C / 32A (0.03A), type A, 6kA, screw connection
In Stock
Delivered Tomorrow
Delivered Tomorrow
4
Stock Availability
4 Piece Still in Stock
Item number:
80417
Manufacturer number:
411237BP3
EAN:
7611668099065
Your advantages with Normrahmen AG
Free shipping from 79 CHFwithin Switzerland
Production & Developmenthigh quality products
Everything from a single source60 day return policy
Attractive cost advantagesthanks to our own production
Product information "Best-Price-Pack FI/LS Standard 4P, characteristic C / 32A (0.03A), type A, 6kA, screw connection"
1VPE contains 5 individual devices for the price of 4 individual devices
| Item number: | 80417 |
|---|---|
| Manufacturer number: | 411237BP3 |
| Article replaced by: | 81655 |
| Characteristic: | C |
| Frequency: | 50 & 60 Hz |
| Number of poles: | 4 |
| Rated current: | 32A |
| Rated residual current: | 30mA |
|---|---|
| Residual current type: | A |
| Short-circuit resistance: | 6kA |
| Width in pitch units: | 4 modules |