Best-Price-Pack FI/LS Standard 1PN, characteristic C / 13A (0.03A), type A, 10kA, screw connection
In Stock
Delivered Tomorrow
Delivered Tomorrow
8
Stock Availability
8 Piece Still in Stock
Available Soon
Available until Wed 20.05
30 Piece Ordered from Manufacturer
Item number:
80419
Manufacturer number:
411295BP3
EAN:
7611668117165
Your advantages with Normrahmen AG
Free shipping from 79 CHFwithin Switzerland
Production & Developmenthigh quality products
Everything from a single source60 day return policy
Attractive cost advantagesthanks to our own production
Product information "Best-Price-Pack FI/LS Standard 1PN, characteristic C / 13A (0.03A), type A, 10kA, screw connection"
1VPE contains 5 individual devices for the price of 4 individual devices
| Item number: | 80419 |
|---|---|
| Manufacturer number: | 411295BP3 |
| Article replaced by: | 81632 |
| Characteristic: | C |
| Frequency: | 50 & 60 Hz |
| Number of poles: | 2 |
| Rated current: | 13A |
|---|---|
| Rated residual current: | 30mA |
| Residual current type: | A |
| Short-circuit resistance: | 10kA |