SP 165 side profile pack size: 12 m
CHF 22.56
Price for:
1 metres
(CHF 270.78* / 12 metres)
Accessories for the SP 165 side profile
pcs.
CHF 9.76
pcs.
CHF 0.18
pcs.
CHF 0.23
pcs.
CHF 0.25
pcs.
CHF 0.17
Available Soon
Available Between Mon 08.06 and Tue 09.06
Available Between Mon 08.06 and Tue 09.06
Item number:
12609
EAN:
7640308061025
Your advantages with Normrahmen AG
Free shipping from 79 CHFwithin Switzerland
Production & Developmenthigh quality products
Everything from a single source60 day return policy
Attractive cost advantagesthanks to our own production
Product information "SP 165 side profile pack size: 12 m"
Weight approx. 1700 g/m
| Item number: | 12609 |
|---|---|
| Colour: | White aluminium |
| Height: | 17 mm |
| Length: | 6000 mm |
| Material: | Aluminium |
| Material thickness: | 2 mm |
|---|---|
| RAL number (colour): | 9006 (white aluminium) |
| Width: | 165 mm |
Contact person
If you have any questions, feel free to contact our representatives.
DE
EN
Michel Linh
Quality management, product manager
- Do you have any questions about this product?
- E-Mail: michel@normrahmen.ch
- Phone: +41 31 744 10 44