SP 110 side profile pack size: 24 m
CHF 15.09
Price for:
1 metres
(CHF 362.13* / 24 metres)
Accessories for SP 110 side profile
pcs.
CHF 6.81
pcs.
CHF 0.18
pcs.
CHF 0.23
pcs.
CHF 0.25
pcs.
CHF 0.17
In Stock
Delivered the Day After Tomorrow
Delivered the Day After Tomorrow
99+
Stock Availability
More than 720 metres in Stock
Item number:
12622
EAN:
7640308061001
Your advantages with Normrahmen AG
Free shipping from 79 CHFwithin Switzerland
Production & Developmenthigh quality products
Everything from a single source60 day return policy
Attractive cost advantagesthanks to our own production
Product information "SP 110 side profile pack size: 24 m"
Weight approx. 1070 g/m
| Item number: | 12622 |
|---|---|
| Colour: | White aluminium |
| Height: | 17 mm |
| Length: | 6000 mm |
| Material: | Aluminium |
| Material thickness: | 2 mm |
|---|---|
| RAL number (colour): | 9006 (white aluminium) |
| Width: | 110 mm |
Contact person
If you have any questions, feel free to contact our representatives.
DE
EN
Michel Linh
Quality management, product manager
- Do you have any questions about this product?
- E-Mail: michel@normrahmen.ch
- Phone: +41 31 744 10 44