NH fuse size 000 25A, characteristic gL-gG 500V
Available Soon
Delivered Between Thu 09.04 and Fri 10.04
Delivered Between Thu 09.04 and Fri 10.04
349
External Warehouse
Available Between Fri 17.04 and Mon 20.04
More than 100 Piece Available in External Warehouse
Available Soon
Available Between Thu 09.04 and Fri 10.04
More than 100 Piece Ordered from Manufacturer
Item number:
61031
Manufacturer number:
004181207
EAN:
3838895353317
Your advantages with Normrahmen AG
Free shipping from 79 CHFwithin Switzerland
Production & Developmenthigh quality products
Everything from a single source60 day return policy
Attractive cost advantagesthanks to our own production
Product information "NH fuse size 000 25A, characteristic gL-gG 500V"
| Item number: | 61031 |
|---|---|
| Manufacturer number: | 004181207 |
| Characteristic: | gL-gG |
| Halogen-free: | Yes |
| Power loss at rated current: | 2.6W |
| Rated current: | 25A |
| Rated voltage: | 500V |
| Size: | NH000 |
Contact person
If you have any questions, feel free to contact our representatives.
DE
Tobias Schneider
Head of Product Development and Consultancy, Management Board
- Do you have any questions about this product?
- E-Mail: tobias@normrahmen.ch
- Phone: +41 31 744 10 42