Counter plate EBM, oval pointed, 80, Iroplast halogen-free, 7035
In Stock
Delivered Tomorrow
Delivered Tomorrow
33
Stock Availability
33 Piece Still in Stock
Available Soon
Available Between Fri 10.04 and Mon 13.04
100 Piece Ordered from Manufacturer
Item number:
79110
EAN:
7640497045394
Your advantages with Normrahmen AG
Free shipping from 79 CHFwithin Switzerland
Production & Developmenthigh quality products
Everything from a single source60 day return policy
Attractive cost advantagesthanks to our own production
Product information "Counter plate EBM, oval pointed, 80, Iroplast halogen-free, 7035"
| Item number: | 79110 |
|---|---|
| Colour: | light grey |
| Excerpt: | perforated |
| Height: | 400 mm |
| Length ref. strips: | 80 mm |
| Material: | Polystyrene |
|---|---|
| Mounting hole: | oval (pointed) |
| Mounting hole position: | inside |
| Width: | 250 mm |
Contact person
If you have any questions, feel free to contact our representatives.
DE
EN
Michel Linh
Quality management, product manager
- Do you have any questions about this product?
- E-Mail: michel@normrahmen.ch
- Phone: +41 31 744 10 44