Yellow signal lamp, 24 V AC/DC, Ø 22.5 mm, complete
In Stock
Delivered on Tuesday
Delivered on Tuesday
49
Stock Availability
49 Piece Still in Stock
Item number:
85133
EAN:
7640433421053
Your advantages with Normrahmen AG
Free shipping from 79 CHFwithin Switzerland
Production & Developmenthigh quality products
Everything from a single source60 day return policy
Attractive cost advantagesthanks to our own production
Product information "Yellow signal lamp, 24 V AC/DC, Ø 22.5 mm, complete"
ELE-1-B-V3-24
| Item number: | 85133 |
|---|---|
| Colour: | yellow |
| Frequency: | 50 & 60 Hz |
| Halogen-free: | No |
| Hole diameter: | 22.5mm |
| Operating temperature from: | -25 °C |
| Operating temperature up to: | 55 °C |
|---|---|
| Protection class: | IP 65 |
| Standard: | IEC 60947-5-1 |
| Type: | Komplettgerät |
Contact person
If you have any questions, feel free to contact our representatives.
DE
FR
EN
Aco Gorgiev
Product Manager, Customer Consultancy Electrical Engineering, Production
- Do you have any questions about this product?
- E-Mail: aco@normrahmen.ch
- Phone: +41 31 744 10 45