Residual current circuit-breaker standard 4P, 25A (0.03A), type A, 10kA, N-left *
In Stock
Delivered Tomorrow
Delivered Tomorrow
55
Stock Availability
55 Piece Still in Stock
Item number:
81752
Manufacturer number:
411674
EAN:
3245064116749
Your advantages with Normrahmen AG
Free shipping from 79 CHFwithin Switzerland
Production & Developmenthigh quality products
Everything from a single source60 day return policy
Attractive cost advantagesthanks to our own production
Product information "Residual current circuit-breaker standard 4P, 25A (0.03A), type A, 10kA, N-left *"
| Item number: | 81752 |
|---|---|
| Manufacturer number: | 411674 |
| Article replaced by: | 80421 |
| Frequency: | 50 & 60 Hz |
| Number of poles: | 4 |
| Protection class: | IP20 |
| Rated current: | 25A |
| Rated residual current: | 30mA |
|---|---|
| Residual current type: | A |
| Short-circuit resistance: | 6kA |
| Width in pitch units: | 4 modules |