Low-voltage insulator black, H=40mm - M6
In Stock
Delivered the Day After Tomorrow
Delivered the Day After Tomorrow
50
Stock Availability
50 Piece Still in Stock
Available Soon
Available Between Wed 27.05 and Thu 28.05
100 Piece Ordered from Manufacturer
Item number:
24856
Manufacturer number:
ISO2050
EAN:
8050503318463
Your advantages with Normrahmen AG
Free shipping from 79 CHFwithin Switzerland
Production & Developmenthigh quality products
Everything from a single source60 day return policy
Attractive cost advantagesthanks to our own production
Product information "Low-voltage insulator black, H=40mm - M6"
| Item number: | 24856 |
|---|---|
| Manufacturer number: | ISO2050 |
| Colour: | black |
| F: | 11 mm |
| H: | 40 mm |
| Halogen-free: | Yes |
| Height: | 40 mm |
| Nominal voltage: | 1000VAC / 1500VDC |
|---|---|
| Thread: | M6 |
| d: | 28 mm |
| Ch: | 32 mm |
| E: | 8 mm |
Contact person
If you have any questions, feel free to contact our representatives.
DE
EN
Michel Linh
Quality management, product manager
- Do you have any questions about this product?
- E-Mail: michel@normrahmen.ch
- Phone: +41 31 744 10 44