Halogen-free cable duct light grey (DIN) / 50x50mm (WxH)
CHF 14.27
Price for:
1 metres
(CHF 684.92* / 48 metres)
Accessories for halogen-free light grey cable duct (DIN) / 50x50mm (WxH)
m.
CHF 8.08
pcs.
CHF 0.14
pcs.
CHF 0.14
pcs.
CHF 0.19
pcs.
CHF 0.19
pcs.
CHF 0.35
pcs.
CHF 0.32
Available Soon
Delivered Between Fri 29.05 and Tue 02.06
Delivered Between Fri 29.05 and Tue 02.06
Available Soon
Available Between Fri 29.05 and Tue 02.06
More than 100 metres Ordered from Manufacturer
Item number:
47145
EAN:
7640497047404
Your advantages with Normrahmen AG
Free shipping from 79 CHFwithin Switzerland
Production & Developmenthigh quality products
Everything from a single source60 day return policy
Attractive cost advantagesthanks to our own production
Product information "Halogen-free cable duct light grey (DIN) / 50x50mm (WxH)"
| Item number: | 47145 |
|---|---|
| Colour: | light grey |
| Halogen-free: | Yes |
| Height: | 50 mm |
| Length: | 2000 mm |
| Material: | PC-ABS |
|---|---|
| RAL number (colour): | 7035 (light grey) |
| Width: | 50 mm |
Contact person
If you have any questions, feel free to contact our representatives.
DE
EN
Michel Linh
Quality management, product manager
- Do you have any questions about this product?
- E-Mail: michel@normrahmen.ch
- Phone: +41 31 744 10 44